Persona 5 Royal vyjde asi v březnu

3. říjen 2019 13:38 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Atlus dokáže své hry krásně rozšiřovat. Po letech se remasteru dočkala Catherine, jedna z nejpřístupnějších východních her pro západního hráče. Pokud jste četli recenzi, víte, že milostný trojúhelník doplnila nová postava, která zamotá hlavnímu hrdinovi hlavu. Po Catherine se dočká obdobné péče další, byť ne tak stará hra: Persona 5.

Už několik měsíců se mluví o její Royal verzi, Atlus jí teasoval už na konci minulého roku. Svým rozsahem si samozřejmě žádá ještě více úprav, takže Personu vývojáři rozšíří o poznání více. Postav bude více, měli by být tři, stejně tak se promění život ve škole a dočkáme se i nových persón. Ačkoliv hlavní příběh zůstane beze změny, dočkáme se některých pasáží, které budou nové, a to především v rámci cutscén.

To všechno jsou důvody, proč se na Personu 5 Royal těšit. Ale samozřejmě zůstává otázka, kdy se jí dočkáme. Ačkoliv Atlus o datu mlčí, Game Informer ne. Ten totiž v posledním listopadovém čísle zpovídal Šigenoriho Soedžimu, přičemž rozhovor uvedl krátkou rekapitulací o obohacené Catherine: Full Body, která „je již dostupná“, a o obohacení Persony, která vyjde „v březnu 2020“.

Zdá se tak, že slavný magazín prozradil více, než měl. Jestli Atlus nakonec tento termín potvrdí, už tak nabité jaro dostane ještě další obří hru. Rok 2020 evidentně odstartuje poměrně zostra a už od začátku se máme na co těšit. Hráli jste pátou Personu, nebo čekáte na Royal verzi?

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20834372
noxuss napsal 4. 10. 2019 v 00.29

P5 som hral,dal som v nej asi 150 hod.a royal ediciu uz vynecham.

Nahlásit nevhodný obsah