Kaplan nabízí postavy z OW do Smash Bros.

4. říjen 2019 10:22 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

I když Overwatch vyšel už v roce 2016, jeho příchod na Switch bude velkou událostí. Kromě technického stavu, v němž jej budou hráči hrát, se ale v posledních hodinách řeší i něco diametrálně odlišného – jestli by Overwatch mohl na Switchi ovlivnit jinou hru, jmenovitě Super Smash Bros. A mnozí myslí, že propojení není vůbec špatným nápadem.

O této myšlence hovořil například i Jeff Kaplan, producent a ředitel vývoje hry, v rozhovoru pro IGN. „Celému týmu Smash Brothers, vyberte si kteroukoliv postavu, kterou chcete, my je milujeme všechny!“ řekl. „Všechny jsou naše děti, můžete mít jakéhokoliv z nich. Můžete si vybírat ze všech jednatřiceti.“

V teoretické rovině by se spolupráci nemusel vyhýbat ani tým SSB, respektive celé Nintendo. Kromě klasických Nintendo postav se totiž soupiska začíná rozšiřovat i o charaktery z jiných her, naposledy třeba o duo Banjo-Kazooie. Zapojení kohokoliv z populární hry od Blizzardu by tak ve finále dávalo docela i smysl, a evidentně mu nic nebrání.

Kdyby si Kaplan měl vybrat, sáhl by po Tracer, po nerychlejší a nejagilnější postavě hry. „Je to naše holka, náš maskot. Byla by mou první volbou,“ řekl redaktorům IGN. Zároveň ale dodal, že hned několik dalších postav je v závěsu, jmenovitě například Doomfist, který se svými vlastnostmi do SSB náramně hodí. „Přesto, kdyby to bylo na mě, volil bych právě Tracer,“ trvá na svém člověk nejpovolanější.

Overwatch ve své legendární edici zamíří na Switch už tento měsíc, konkrétně 15. října. Ať už budete hrát v doku, hra bude (minimálně z počátku) ve 30 FPS, v doku ale nabídne rozlišení 900p, v handheld režimu jen 720p. Níže se můžete podívat na dřívější trailer.

Zdroj: IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 4. 10. 2019 v 14.25

Problém 1. vidím možná v skryté sexualitě OVERWATCHE. Tracer je lesba, celá hra je vřele přijímána LGBTQ komunitou, fan obrázky se dají koukat jen s blicím pytlíkem.

Nintendo se dle mne až na postavu TINGLE jakékoliv sexualizaci svých postav vyhýbalo, anebo je to velmi skryté - ale jelikož jsou to japonci, skryté reference (spíš od jednotlivých vývojářů, než oficiální s posvětěním Nintenda) se najdou, ale Nintendo - to je asexuální.

Problém 2. Na hostující postavy do SMASH BROS. se čeká roky. Každá firma (minimálně japonská) chce mít postavy ve SMASH BROS. Nintendo má určitě seznam zájemců (ne-li přímo kontrakty), kteří by chtěli mít postavy ve SMASH BROS a byli na seznamu dřív než OVERWATCH vzniknul. A dává přednost japonským studiím. HIDEO KOJIMA čekal na umístění SNAKEa 5 let. A SNAKE je někdo.

PROBLÉM 3. Musí být obsazeny ALL TIME FAVORITES. Čili oblíbené postavy SMASH BROS. komunitou, které tam ještě nejsou.

Na druhou stranu OVERWATCH a BLIZZARD je fenomén a ze spolupráce NINTENDO+BLIZZARD budou těžit obě firmy obrovským PR a může to boostnout jak prodeje Overwatch, tak prodeje Smash Bros.

Je hezké vidět, jaký respekt NINTENDO v komunitě profíků má.

Editováno: 4. 10. 2019 v 14.54

Nahlásit nevhodný obsah