Apex Legends se chystá na Halloween

6. říjen 2019 09:12 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Oslavy letošního Halloweenu se pomalu blíží a jak už jsme zvyklí, ani naše oblíbené virtuální světy tomuto strašidelnému svátku neuniknou. Tematický event chystá i poslední velký přírůstek do žánru battle royale s názvem Apex Legends, na jehož stručné představení se můžeme v rychlosti podívat, i když ne úplně oficiální cestou.

Vývojáři z Respawn Entertainment by si podrobnosti ještě zřejmě rádi nechali pro sebe, to by se ale ve zdrojovém kódu hry nesměl přehrabovat leaker Shrugtal, který přišel na spoustu informací související s plánovanou událostí pojmenovanou Fight or Fright. Kromě několika assetů Shrugtal vydoloval především popis nového herního módu.

V časově omezeném režimu Shadowfall budou poražení hráči vstávat z mrtvých v podobě zombií a pomocí útoků zblízka obtěžovat přeživší hrdiny. Pozor bude potřeba dávat i na pavouky zamořené bedny. Hra se bude odehrávat na původní mapě King’s Canyon a na jejím konci bude potřeba se po nějakou dobu bránit a nechat se evakuovat.

Kosmetických drobností se samozřejmě dočkají nejen hráči, ale i prostředí hry. Na jejich oficiální odhalení a další dosud neodhalené novinky si ale ještě budeme muset chvíli počkat. Mezitím se na Shrugtalově twitteru můžete podívat na několik dalších drobností vytěžených ze hry.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!