Na cestě je kompletní verze poslední Lary

8. říjen 2019 11:20 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (1)

Dnes se zatím vezeme na cestě spekulací, nicméně proč také ne, když se jedná o rumory, které se dost pravděpodobně zakládají na pravdě. Po informacích ohledně portu Metra Redux na Nintendo Switch tentokrát budeme diskutovat možné uvedení definitivní verze Shadow of the Tomb Raider.

Poslední část rebootované trilogie archeoložky Lary Croft vyšla během loňském září a z recenzí si odnášela nadprůměrné verdikty. Ostatně i náš David se neostýchal udělit čtyři body z pěti. Podle aktuálních spekulací to vypadá, že vydavatel Square Enix chystá vydání kompletní edice se vším dodatečným obsahem. Toho bylo v měsících po vydáních spousty, ostatně jsme vás o něm pravidelně informovali v novinkovém servisu. Hru od montrealské pobočky Eidosu v posledních dnech „proklepla“ jihokorejská i australská hodnotící komise, aktuálně ji krátce začal nabízet i jeden z francouzských obchodů. Jak se tedy zdá, oficiální ohlášení už je jen otázkou času.

Zdroj: Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874931
SpeedyRedy napsal 8. 10. 2019 v 22.34

Co znamená v menu hry Challenge tombs položka "Coming soon"? Osmé DLC, nebo jen nějakou chybu? Tato hláška tam je od dubna, tedy půl roku od posledního sedmého DLC a žádné informace o tom. Komunitní manažer kdysi slíbil ještě jeden speciální oblek a poslal na forum obrázek kde byla zelená postavička s copánkem a duálkami. Snad to tedy bude edice s něčím navíc. Byl by to moc pěkný Vánoční dárek pro vešechny fanoušky Lary :-)

Editováno: 8. 10. 2019 v 22.34

Nahlásit nevhodný obsah