Komunitní mise spojila hráče Battlefieldu V

25. říjen 2019 11:50 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (0)

V posledních dnech se ve spojitosti s aktuálním druhoválečným Battlefieldem V mluvilo hlavně o expanzi do Pacifiku, která vyjde již příští čtvrtek. Nicméně aby do té doby si hráči nestěžovali, že nemají ve hře co dělat, připravili pro ně DICE závěrečný týden tzv. Battlefestu.

Ten trval po celý říjen a vyplnil pauzu mezi čtvrtou a pátou kapitolou, která bude věnována právě bojům v Tichomoří. Jako jeho poslední část přichystali švédští vývojáři speciální komunitní misi, jež spočívá v tom, že všichni hráči, kteří se v následujících dnech připojí do multiplayeru, dostanou v případě splnění společného úkolu jednotnou odměnu.

Tím úkolem je provedení 100 000 000 zabití či asistencí v rámci všech platforem, tou odměnou pak bude Fliegerfaust, speciální přenosný odpalovač protiletadlových raket. Jeho použití během druhé světové války bylo okrajovou záležitostí, navíc se tomu tak dělo až ke konci konfliktu, přesto se bude jednat o zajímavé zpestření bitev v Battlefieldu V. Nepochybujeme o tom, že mise dojde ke svému úspěšnému naplnění.

Zdroj: MP1st

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!