Chystá se VR hra ze světa Horizon ZD?

28. říjen 2019 20:22 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (0)

Od vydání fantastického příběhu Alloy ve světě Horizon Zero Dawn uplynou v únoru již čtyři roky, přičemž později jsme se ještě dočkali povedeného DLC The Frozen Wilds. Od té doby je okolo celé značky klid, který v posledních desítkách hodin rozčeřil až Callum Hurley.

Pokud vám toto jméno nic neříká, tak vězte, že se jedná o člověka, který se dlouhodobě pohybuje u her, které mají co dočinění s VR technologiemi. A tady dochází k propojení Horizonu a Hurleyho. Ten totiž pro svých „pár“ followerů na Twitteru napsal, že dle jeho zdrojů se chystá VR titul ze světa Horizon Zero Dawn. Jak však už nedomyslel, jeho informace se po této sociální síti rychle rozšířily a vzbudily značnou pozornost. A co že by tedy Hurley měl vědět?

Dle něho připravuje tým London Studio, autoři letošní novinky Blood & Truth, VR hru, která se bude odehrávat v již zmíněném světě. Není si však jist, jestli dorazí ještě na aktuální generaci konzole od Sony, nebo až na tu nadcházející. Po úvodním tweetu, kde stály tyto informace, se omluvil s tím, že nechtěl vyzradit žádné doposud utajované informace. Nicméně dodal, že nový VR projekt sám ještě neviděl na vlastní oči, ale věří člověku, od kterého výše uvedené zprávy má.

Vypadá to tak, že se v budoucnu dočkáme odbočky zaměřené na virtuální realitu. A co případný regulérní druhý díl? Věříme, že by se z něj mohl stát launchový titul PlayStationu 5.

Zdroj: PlaystationLifestyle

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!