Battlefield V dostává Year 2 edici

31. říjen 2019 17:35 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (6)

Dnešní den patří v Battlefieldu V tichomořskému rozšíření, které konečně výrazně mění ráz celé hry. Kromě porce nového, a nutno říci že vydatného obsahu, EA ve spolupráci s DICE oznámila vydání Year 2 edice tohoto druhoválečného titulu. Co konkrétně novým majitelům nabídne?

Tak předně to bude všechen dodatečný obsah, který byl do hry dodáván od minulého listopadu pomocí služby Tides of War. V rámci ni si mohli původní majitelé vybojovat spoustu zbraní, bojových prostředků a skinů, které budou pro ty, kteří si Year 2 edici pořídí, dostupné ihned od začátku. Aktualizovaná verze se bude prodávat pouze digitálně, a to za cenu 50 amerických dolarů. Stejně tak vydavatel z prodeje stahuje původní Deluxe edici. Navíc nesmíme zapomínat, že Battlefield V je dostupný i v rámci služeb EA Access, Origin Access Basic a Origin Access Premier. Zůstává tak pouze málo překážek, abyste se mohli zapojit mj. i do bojů v Pacifiku.

Zdroj: VG24/7

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20894091
Zarenix napsal 4. 11. 2019 v 01.17

Mě přišlo, že tanky sou moc op. Bazuka za assaulta ubere 50% hp a pak musim dynamit. Problém je, že už ví kde jsem. Nebylo u launche 4x bazuka pro assaulta ?

Nahlásit nevhodný obsah

20878639
Jsoucno napsal 1. 11. 2019 v 14.09

Papajoey: no, ono se to vetsinou loopne v momente, kdy ve tvem tymu je vice jak pet sniperu. Ti sice fraguji, ale na tom bode pak nikdo neni, aby ho zabral, takze jsou v 99% uplne k nicemu.

Pacifik storm je jinak dobra mapa, za USA jsme to jednou dali cele, ale to bylo prave tim, ze vetsina typku branila se sniperkou v ruce, coz je hodne easy - kourove clony a akorat cumi do dymu, blbci :)

Coz mimochodem funguje na hodne mapach - dva healeri s dymovnicemi udelaji vice prace, nez deset sniperu, co si tam honi nekde flintu ve krovi a davaji fragy. Proste bloknout odstrelovace clonou, ozivi co postrileli a zabira se bod.

To same tanky - misto aby prorazely linii, tak tam snipuji nekde vzadu. Ale nekdy se to povede, ze tanky kryje pechota, aby je nesundal nejaky mamlas s dynamitem.

Ale spise ne no, takovy camper-sniping fest. :D

Editováno: 1. 11. 2019 v 14.14

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 1. 11. 2019 v 07.23

Papajoey: Jo já vím že nehaníš :) A i kdyby já nemám problém že to není jeho šálek kávy. Mě se tenhle BF líbí. Kde jinde dostanu to co nabízí BF5. A jsem rád, že tady ten BF bude mít rok navíc pro další obsah. Druhá světová nabízí spoustu bojjišt'. Další obsah financovaný z kosmetických věcí...no paráda. Já jsem toho včera moc nenahrál, ale už jen to prostředí, ta nádherná vegetace mě tak vtáhnou, že si užívám všechno :)

Nahlásit nevhodný obsah

20925405
Papajoey napsal 1. 11. 2019 v 07.11

rohaac: To jo jak říkáš, nehaním conent nebo bf celkově, pořád to hraju a hrát budu akorát teda ten pacific storm se mi moc nelíbí no na druhou stranu iwo jima je úplně o něčem jiném :)

Nahlásit nevhodný obsah

20876673
rohaac napsal 1. 11. 2019 v 06.48

Nevím no. Do značné míry je to o lidech, i ve starších BFkách bylo těžší dobýt jedny základny než jiné........mě to herně nezklamalo nic jiného jsem nečekal. Beru hry s nadhledem. BF je blbina na zastřílení si. Úžasná bojová vřava, atmosféra, zvuky a ta grafika to je zážitek. Proto si pouštím Battlefield. Navíc první dny je to zmatek lidi neznají klíčové body a je to pokus omyl. Myslím, že si to ještě sedne. Jinak za mě mapy jak kráva a překrásné :)

Nahlásit nevhodný obsah

20925405
Papajoey napsal 1. 11. 2019 v 06.30

Nevím jestli jsem zrovna já na to neměl smůlu ale hrál jsem Pacific Storm ze strany USA jakož to útočící strany a první bázi jsme zabrali tak po půl hodině a dál jsme se nedostali a konec. A všechny tři hry to vypadalo stejně. Ale příjde mi to extrémně těžké ze strany USA se tam vylodit, když rozsekají čluny ještě dříve, než se vůbec přiblíží k pobřeží. Vypadá to realisticky ale hratelně nic moc teda.

Nahlásit nevhodný obsah