Rage 2 za dva týdny oslaví halloween s DLC

1. listopad 2019 13:30 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (0)

Rage 2 je jeden z nejzapomenutelnějších titulů letošního jara. Ačkoliv jsme se, stejně jako spousta hráčů, na novinku těšili, reálně jsme dostali hru se skvělým pocitem ze střelby, ale to je tak vše. A to na víc než na průměr nestačí. I tak se ale Bethesda snaží do hry pumpovat obsah. Po půl roce ale vychází teprve druhé rozšíření.

Novinka se jmenuje TerrorMania a vychází 14. listopadu. Dnes si ji představíme. Pustina, v níž se hra odehrává, byla nakažena, což umožnilo zfromovat alternativní realitu. Úkolem hráče bude tyto události zvrátit, než budou do světa vypuštěny síly temnot v podobě kostlivců. Jak jste asi pochopili, ačkoliv byl halloween už včera, Rage 2 jej oslaví se čtrnáctidenním zpožděním.

Popis novinky se snaží být relativně výhružný, ale můžeme čekat, že půjde o o stejně ztřeštěnou zábavu, kterou Rage 2 nabízelo už v základu. Vývojáři z id Softu ale mohli popustit uzdu své fantazii a jít ještě více na pomyslnou hranu, nebo snad ještě za ní. Hra tak nabídne novou lokaci, Deadlands, tak nové nepřátelé – zpravidla z řad nemrtvých. Novinkou je ale i zbraň, Swotd of Transitus, čili meč, který má podle vývojářů nezměrnou sílu, ale hlavně meč, kterým můžete špikovat všechno, na co narazíte.

TerrorManii si můžete pořídit za in-game měnu. V obchodě přímo ve hře bude stát 500 RageCoins, což je v přepočtu přibližně 5 dolarů. Zároveň je ale součástí i Digital Deluxe Upgradu, který se na stejném místě prodává za 1750 in-game měny – to je v přepočtu necelých 18 dolarů. Pokud samozřejmě máte Deluxe edici, DLC je její součástí.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!