Terminator: Resistance ve dvou nových videích

3. listopad 2019 13:01 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (32)

First-person střílečce Terminator: Resistance už do vydání moc času nezbývá, a tak má nejvyšší čas se připomenout v dalším traileru. Ten nastiňuje příběhové pozadí po události, kdy se počítačový systém Skynet vymkl lidské kontrole a způsobil chaos, do kterého se naše hlavní postava zapojí jako člen odboje.

Příběh Terminator: Resistance bude zasazen do Los Angeles v roce 2028 a bude sloužit jako prequel k pětatřicet let starému prvnímu filmu Jamese Camerona. Hlavním hrdinou bude voják Jacob Rivers a jeho konání dovede příběh do jednoho z více připravených konců.

Pokud před příběhovými trailery preferujete spíše záběry přímo ze hry, můžete se v dalším videu podívat na prvních deset minut hratelnosti. Přestože bylo vydání pro Ameriku před několika dny bez udání důvodu odloženo, u nás se hra dostane na pulty obchodů v původním plánovaném termínu, tedy už 15. listopadu. K dispozici bude verze pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874536
Minstriel napsal 7. 11. 2019 v 09.50

SpeedyRedy: tak ono je to hodně o dobře napsaném scénaři. Pokud tenhle superterminátor neumí zabít holku, tak je to divné.
Já mám problém v tom, že té holce to prostě nevěřím. Sarah to věřím, ta by byla skvělá na pozici Johna a klidně by termináor mohl jít po ní.

viz John Connor v budoucnosti: https://www.google.com/search?q=Terminator+John+connor+vs+Da ni&sxsrf=ACYBGNSfwyg9oUSEneqSdssiz10SKsGzrQ:157311636908 5&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj2nvq S29flAhUXiVwKHYGlAFwQ_AUIEigB&biw=2413&bih=1310#imgd ii=2JOzn8Yw2_d3yM:&imgrc=34cogMfYh--2MM:

nevypadá že by měl slitování se stroji. Mělo to pokračovat v příběhu 2, ale musela se tam nacpat ta holčina evidentně.
Jinak s tebou souhlasím Arnold to tam drží perfektně! :)

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 6. 11. 2019 v 18.51

Minstriel: Akční scény nejsou nic extra a často postrádají logiku ale z tohoto hlediska jsem film neposuzoval, protože to by pak musel být takový T3 absolutní blbost a většina ostatních akčňáků taktéž. Cameron uměl vždy udělat akční scény pomalejší, napínavější a zajímavější, hlavně uvěřitelnější. Tim to má v tomto filmu skutečně zbytečně Marvelovské. Terminátoři by určitě neměli bojovat ve vzduchu tam dávám kritice za pravdu. Slabší byly i CGI animace a závěrečné nepřehledné špatně nasvícené noční scény. Určitě bych to neviděl na revoluci ani evoluci. Za mě prostě neskutečně vymakaný nápad udělat poprvé Arnolda co splní svojí misi a je volný. Sledovat jak se jeho AI učícího se CPU rozvinula. Poté přišel střet Sarah a on a musela být spolupráce. Film diváka zavedl do nových rozměrů, respektive odhalil tímto nové věci. Prostě nemohu stále vstřebat jak úžasné pro mě bylo, že dosáhl toho o čem Sarah na konci T2 ve filmovém epilogu mluvila. Konečně to udělalo tečku za touto myšlenkou. Nejkrásnější byla pak věta "Pro Johna". Hele kdo vyrůstal u T2 a viděl tu interakci John a Arnold coby T-800, ocení to. Nyní přišel jiný T-800 a ten prostě musí splnit svůj úkol, je tak naprogramovaný, neustoupí, necouvne dokud nebude po něm, pak ale... Pak zde je volnost, protože Skynet už tento stroj nemůže kontrolovat a ovládat a je tu promněna. Ta prostě Arnoldovi sekne, navíc je to neuveřitelně zábavné. Po 70 minutách filmu je zde odpověď na úvod filmu a nový svěží dech pro další vývoj příběhu. Do poslední chvíle nevíme jak to skončí, jestli někdo zařve, takže i napětí. Jinak nadáváte na Dani, ok, jaká byla v prvním filmu Sarah? Byla chytrá, věřil by jí někdo, že vychová budoucího vůdce hnutí odporu proti Skynetu? Veřte, že pod Sarah výcvikem se z Dani může stát "stroj" na zabíjení terminátorů. Hele mě prostě vadil hlavně T3 a jejich John, dopr... proč se někdo kdo ve druhém filmu prohlašoval "Teď jsme chytili skynet za koule" změnil na takového ňoumu, čendu, vystrašence. Bože navíc nechali ten nej charakter Sarah zemřít na rakovinu. Bylo vidět, jak neterminátorovské to pokračování bylo. Za mě Temný osud žádný hit ale velmi dobrý film, který je důstojným pokračováním T2 a hlavně parádním dovětkem, co dává smysl. Kdyby nebyl na film takový hate nepochopením, dal bych 80%.

Pro ty co nepochopili oč Cameronovi filmem šlo zde vám to vysvětlí on sám, jde tam dát i překladové titulky.
https://youtu.be/GELc3QepytQ

Editováno: 6. 11. 2019 v 18.57

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 6. 11. 2019 v 16.08

cernikdominik: hlavně příběh krásně připravený z jedničky a dvojky a oni ho doslova zabijou.... taková škoda.
Jsem také velký fanoušek Terminátora 1 a 2, jedná se opravdu o nadčasový snímek u kterého si řeknu to je fakt dobrý, ale tohle pokračování v podobě třetího dílu je opravdu na těch 3/5 max, teď bych tomu dal možná i těch 2/5

viz: https://youtu.be/uJ5i5SWi5TI

Nahlásit nevhodný obsah

20925507
esmo napsal 6. 11. 2019 v 13.46

SpeedyRedy: Hele už jen to že máš T-XXX na profilovce, tak je jasný, že ten film budeš vnímat daleko z větším nadšením než zbytek nezaujatého obecenstva.
Ten příběh byl ale skutečně průměrnej, nebo aspoň tak je vnímán drtivou většinou, včetně mě.
Všechno už jsme jednou viděli, je to prostě jen uctivý pokračování, ale žádná evoluce, ba ani revoluce.

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 6. 11. 2019 v 12.41

SpeedyRedy: asi by jsi měl napsat kdo to neviděl pozor spoiler :D.

Jinak POZOR SPOILER!


hezky jsi to rozepsal, ten nový vraždící stroj je super, jen má pár bot ve scénáři. Scéna na silnici, kdy za jízdy házel železné pruty naprosto přesně na cíl a ve chvilce, kdy naš chráněný cíl nedával pozor, tak z neznámého důvodu hodil ocelový prut místo do cíle zkrátka do země :D (nevím asi je místo zabití chtěl vyděsit a dát jim čas). Další věc je kdy letí obřím letadlem a on místo toho aby s dalším obřím vojenským letadlem to do nich narval a prostě je zabil všechny, tak si vybere nastoupit do letadla a dostat na prdel.
Další věc je, že příběh je slabý dle mého, protože vlastně kromě vysvětlení co se stalo s Johnem nepřinesl vůbec nic a jen zase chráníme budoucí hrdinku, která dá všechny přeživsší dohromady (mimochodem narozdíl od Johna jí to vůbec nevěřím, Sarah je bad ass ale tahle holčina fakt ne).
Počkat nebyl to příběh dvojky? Mmmm možná jo a pro to nezaslouží hodnocení jako díl druhý či první, protože to jsou nadčasové filmy a tohle je jen důstojné pokračování.
Jinak filmu jsem dal 3/5 což je nadprůměr. Arnold i Sarah jsou ve filmu naprosto parádní a to i myšlenka vylepšení člověka. Efekty a bitky jsou super až na ty hlouposti.

Editováno: 6. 11. 2019 v 13.07

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 5. 11. 2019 v 18.01

Minstriel: Proč slabej? Soudný den Skynetu nenastal, Terminátor T-800 splnil svojí misi a ukázal se nám po několika desetiletích, co s ním udělala inerakce s okolím zejména lidmi. Vzpomínám na T2 jak Arnold Johnovi vysvětluje že základem CPU je učící se počítač, čím více kontaktu s lidmi mám, tím více mohu být člověkem, či nějak tak. Tento film byl právě obrovským posunem. Řel bych, že se potvrdily slova Sarah z konce T2. "Temná budoucnost se na nás valí, poprvé jí čekám s trochou naděje, protože jestliže stroj zvaný Terminátor dokáže pochopit cenu lidského života, možná i my také jednou budeme moci". Neřekla mu v závěru i jménem? Díky Sarah a jejímu novému životnímu cíli tu byl skutečně zajímavý mix výpravy do neznáma, hlavně nová AI, hrozba a zajimavý záporák. To rozdvojení kdy kostra třeba nemůže projít mřížemi ale její rozdvojená tekutá část ano, to bylo fakt dost originální. Chyběl tomu Cameronův režijní rukopis, ten by si se vším určitě více pohrál nicméně jeho myšlenka se zde uplatnila. Završil tímto třetím příběhem fungování T-800 na rozdíl od ostatních filmů, které nedokázali přinést pořádného záporáka, a děj příběhu se točil stále na jednom místě. Nejvíce mě naštvalo v T3 to laciné oporvžení T2, prostě soudný den nastal a mise Johna Sarah s T-800 ho jen oddálily. Zde vzniklo něco daleko modernějšího, co nepotřebuje ukazovat technologii navrženou z druhé poloviny minulého století stále dokola. Škoda jen, že už tu není Stan Winston, který dokázal neuvěřitelné věci s těmito stroji. Jinak konec byl epic, po vzoru Alien 3. Moc se mi líbilo jak si poslední Skynetův stroj T-800 z již vymazané budoucnosti vzal s sebou do ohnivého pekla ten hrůzostrašný počin Legionu. Skynet VS Legion, vývoj T-800 po splnění mise, naštvaná Sarah nucená spolupracovat s... Výtečný nápad a parádní provedení. Za mě 80% a spokojenost.

Editováno: 5. 11. 2019 v 18.07

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 5. 11. 2019 v 12.28

Modroocko84: hele ale ten příběh byl fakt slabej........ nic nového a ani žádný posun

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 5. 11. 2019 v 12.07

SpeedyRedy: "Konecne nekdo s rozumnym nazorem aneb kdokoliv kdo ma stejny nazor jako ja." Vskutku rozkosne..

Jinak to nevypadá tak zle jak se to zprvu jevilo, jasne je to Bcko jako blazen, ale delate jak kdyby tech strilecek bylo vic nez se da uhrat. Pritom opak je pravdou.

Nahlásit nevhodný obsah

16586932
Modroocko84 napsal 4. 11. 2019 v 21.15

Minstriel:tak jsem ted dorazil a na pohodu 80%,novej Rambo se mi ale libil vice o chlup.
Jinak Arnie porad ve forme!
Celkove to vidim tak,ze robutci uz netahnou a je to zkostnatele tema.

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 4. 11. 2019 v 13.44

Ocelotr2.1: Konečně někdo s rozumným názorem. Také se mi to zamlouvá, a celkem tomu i fandím. Rád si zahraju Terminátora, snad to bude něco jako Alien Isolation, hráč se bude tedy krčit a plížit za troskami města a doufat, že ho endoskeleton nevyčmuchá, také doufám, že bude v pozdější fázi hry možné používat terminátorovské zbraně a bude hra zahrnovat tak i akčnější pasáže.

Nahlásit nevhodný obsah

20925507
esmo napsal 4. 11. 2019 v 13.32

Ocelotr2.1: Jo Syndicate byl paráda, ten můžu taky doporučit...

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 4. 11. 2019 v 12.34

michalnezval: No tak na to je nejjednoduší odpověď DOOM 2016 (hustá krvavá střílečka alá Quake) anebo počkat na DOOM ETERNAL. V TRIPLE A (AAA) střílečkách s gigantickými produkčními náklady. V indie bys našel spoustu FPS s nenapadnutelnými herními mechanismy, no produkční náklady pokulhávají, nebo to jede RETRO.
Máš vlastně recht, stříleček (který se neodehrávají na naší planetě a maj kvalitní singl) je jako šafránu. COD neni pro nás. Je to 150 giga zabírající pětihodinovka a poměr cena/výkon je pro singleplayer hráče neúnosný. Obštrukce se stažením a rozpakováním takovýho balíku nestojí za ten kontroverzní (USA IS BEST) zážitek.

Kdybys nebyl proti něčemu staršímu doporučil bych SYNDICATE (2012) od EA a STARBREZZE (lidi za PAYDAY 2, či CHRONICLES OF RIDDICK), já vim propadlo to v prodejích, má to hodnocení kolem 70%, ale to je dáno tim že původní SYNDICATE byl strategie a novej FPS a staromilci to nepřenesli přes srdce. Jinak bez větších závad takovej CYBERPUNK bez otravnejch RPG mechanismů.

Editováno: 4. 11. 2019 v 12.35

Nahlásit nevhodný obsah

20878831
michalnezval napsal 4. 11. 2019 v 12.02

Ocelotr2.1: Čau,určo máš ve spoustě věcech pravdu,ale když se chce,vsechno jde;-)Několik úžasnych singl nezapomenutelných hernich pecek,je toho důkazem;-)...Ty jo,sakra bych si zapařil novou hutnou,drsnou,krvavou střilečku Quake.Kdyby to fakt udělali pořádně,to by byla řežba jako prase;-)Jj,do toho Terminátora jdu;-)a když si ho představím na enginu Battlefield 2,no to by byla těžká pecka ;-);-)

Editováno: 4. 11. 2019 v 12.03

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 4. 11. 2019 v 11.20

michalnezval: No u těchhle námětů je problém, že nemalou část rozpočtu spolkne zaplacení práv od filmových studií dřív než uděláš řádek kódu, nebo první texturu, pak musí autoři bojovat s omezením licence (Predátor smí používat jen takový a makový zbraně), musí bojovat s fanoušky filmové série a jejich hnidopišstvím a musí bojovat se špatnou pověstí filmových her.

A když to všechno klapne a vše vyjde (Alien: Isolation), tak se hra neprodává ani tak dobře , aby si zasloužila pokračování.

No a řekni, šel bys do toho ?

P.S. Terminator: Resistance se mi celkem zamlouvá.

Editováno: 4. 11. 2019 v 11.21

Nahlásit nevhodný obsah

20878831
michalnezval napsal 4. 11. 2019 v 09.16

Tolik nevyužitých legendárních námětů....Terminátor,Vetřelec,Predátor...z nefilmových třeba Quake....Jaká by to to byla paráda,kdyby se konecně nějaké studio odhodlalo a udělalo špičkovou singlovou!!!!!AAA parádní střílečku Terminátora,Vetřelce s Predátory,nebo singl Quake s dnešními grafickými,fyzikálnimi a zvukovými možnostmi,to by byla pecka....ale to je bohužel v nedohlednu,přitom je to nevyjádřitelná škoda....Přáli byste si taky něco takovýho?

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 4. 11. 2019 v 00.14

Modroocko84: nový Terminátor film není špatný, tomu bych dal tak 65%. (příběh nic moc)

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 3. 11. 2019 v 23.45

S pistolí v ruce jde z hlídkujících Terminátorů úplný strach. Fakt jsem z ukázky mile překvapen a už se moc těším. Vlnu kritiky beru jako neodborný mainstreamový hate. A dodám, za prvé, nejedná se o AAA hru, za druhé, her z tohoto světa moc nebylo a vždy když neco vyšlo, bylo to jako merch k filmu. Fakt spokojenost. Mimochodem film Dark Fate až na trochu slabší animace a triky příběhově nářez. Konečně se někam univerzum Terminátora posunulo a přineslo srozumitelné pokračování, které ukázalo vývoj postav, zejména co se stane s terminátorem, když splní svojí misi. Hned jsem si vzpomněl na T2 a Arnolda, tedy T-800 model 101 jak říká, čím více kontaktů s lidmí má, tím více se toho naučí a je lidský, základem je učící se CPU. Cca 60 minut s Carlem a zuřivou Sarah bylo epic, hlavně jejich interakce a nutnost spolupráce v nové hrozbě. To tu ještě nikdy nebylo, takový vztah. Fakt jsem si to užil. Nápad se záporákem Rev-9, který má kostru pokrytou tekutým kovem, a od které se může oddělit a pak třeba procházet skrze zábradlí je fakt super. Konečně terminátor, který nahání hrůzu a působí od T-1000 jako posun.

Editováno: 3. 11. 2019 v 23.56

Nahlásit nevhodný obsah

20878831
michalnezval napsal 3. 11. 2019 v 22.01

No,řeknu to asi takhle,,,Rambo byl Tragédie,to fakt nešlo,ale do tohoto jdu.Je to jediný Terminátor na trhu a všichni AAA Frajeři, na nás zatím co se týče Terminátora z vysoka serou..................................

Nahlásit nevhodný obsah

16586932
Modroocko84 napsal 3. 11. 2019 v 21.22

Bleee,sucks...letitej half2 to trumfne jak malinu.
Ztrata casu a kovove kostry uz davno netahnou,tedy v hernim Termosvete urcite.
To video ze hry je ciste obrazove zlo,ten brak budu dostavat do zitra z hlavy snad me filmek zvedne naladu.

Editováno: 3. 11. 2019 v 21.25

Nahlásit nevhodný obsah

20874257
Spratekk CZ napsal 3. 11. 2019 v 20.22

Vtipný. Hru jsem přirovnával k Rambovi aniž bych věděl že to dělalo stejný studio. To vypovídá o dvou věcech. Hra vypadá stejně zle jako Rambo aniž bych předtim opravdu věděl kdo to dělá. A pak to vypovídá o tom, že když se mezi hrama člověk pohybuje 25 let, tak nějak už tyhle věci dokáže rozpoznávat.

Nahlásit nevhodný obsah