FFVII Remake časově exkluzivní

10. prosinec 2019 13:25 / Martin Synek / Novinky / Diskuze (1)

Když byl v roce 2015 oznámen remake Final Fantasy VII, hovořilo se o něm od té doby pouze ve spojitosti s konzolí od Sony. Tento názor ohledně exkluzivity nakonec podpořili i tvůrci ze Square Enix v červenci letošního roku svým komentářem, že zatím nemají v plánu hru vydat na jiné platformy.

Nicméně aktuální informace hovoří o tom, že exkluzivita pro Playstation 4 bude pouze časová. Přesněji řečeno, hra se mimo konzole od Sony dostane nejdříve rok po vydání PS4 verze, které je naplánováno na 3. březen 2020.  Oficiálně prozatím ani žádná jiná verze oznámena nebyla.

V dnešní době časově exkluzivní tituly nejsou žádnou novinkou. Jistě si vzpomínáte, že časově exkluzivní byl například i titul Rise of the Tomb Raider, na který si museli hráči jiných platforem, než byl Xbox One, počkat také rok.  U remaku Final Fantasy VII se může nabízet možnost, že dalšími platformami, na které bude k dispozici, budou až konzole nové generace.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 11. 12. 2019 v 14.18

S rychlostí s jakou dělá SQUARE ENIX jakékoliv FINAL FANTASY bude po první epizodě TO BE CONTINUED těžký. Tipoval bych, že už dnes jsou mezi námi lidé, co se toho nedožijí.

TETSUYA NOMURA za to může. On to všechno brzdí, všechny poslední FF produkoval on a do toho jako vedlejšák dvanáct dalších her. Je to KEIJI INAFUNE Square Enix. Člověk, co chce mít vše pod palcem a nestíhá. Jakmile INAFUNE odešel z CAPCOMu, následovali jeho nejlepší léta.

Nahlásit nevhodný obsah