V Dreams lze vytvořit Night City i CP 1997

21. leden 2020 12:00 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

O Cyberpunku ještě jednou, byť tentokrát nebude naše zpráva ani o odkladu hry, ani o podmínkách ve studiu, a ani o multiplayerové složce, o které toho víme jen velmi, velmi málo. Vlastně se nebudeme bavit ani o samotné hře, jako spíše o jejích kopiích. Komunita totiž světu opět dokazuje, jak je Dreams komplexní v tom, co vše se v něm dá vytvořit.

První ukázka si klade za cíl přetvořit Night City tak, jak by mohlo v Cyberpunku opravdu vypadat. V tomto případě nečekejte žádný gameplay, spíše se jedná o technické demo a náznak, co všechno je ve hře od Media Molecule možné, stejně jako se podobná technologická dema dělají v jiných enginech. Nevíme, kolik času daná lokace uživateli s přezdívkou Detricklez vlastně zabrala, ale výsledek je v mnoha ohledech fascinující.

Druhá ukázka na to jde úplně z druhého konce a vytváří z Cyberpunku čím dál populárnější demake. Na kanálu Bearly Regal se můžete podívat, jak by vypadat „Cyberpunk 1997“ na PlayStationu 1. Mezi komunitou je tento autor známý pojem, ostatně v minulosti jsme od něj ukazovali videa například z Lega, a pokud zůstaneme u Dreams, tak jste možná zaznamenali demake Death Stranding.

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 21. 1. 2020 v 13.04

Ve Snech lze vytvořit vše, no ne vždy to vypadá jako ve Snech. Každej dělal někdy hru a výsledek je vždy trošku jinde než to hlava vidí v screenshotech - většinou je ten výsledek takový "vachrlatý" oproti představám. Samozřejmě do doby než se na to upnete a začnete to brát vážně a ne jen jako pomatení mysli.

Což se netýká CYBERPUNKU PS1, nice work, DREAMS budou asi opravdu tak univerzální jak tvrdí :)

Editováno: 21. 01. 2020 v 13.08

Nahlásit nevhodný obsah