Jak v současnosti bude fungovat FUT?

19. březen 2020 16:37 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Jeden z nejpopulárnějších a nejhranějších režimů fotbalové simulace FIFA 20 je v problémech. Do určité míry byl totiž FIFA Ultimate Team závislý na skutečném fotbale a výkonech skutečných fotbalistů, z nichž následně studio EA tvořilo limitované edice vylepšených kartiček. Jak ale naložit s problémem přerušení nebo ukončení absolutní většiny profesionálních fotbalových soutěží?

Poměrně jednoduše. Pravidelné balíčky vylepšených kartiček Team of the Week nahradí speciální Team of the Week Moments, které se svým výběrem vrací k některým výběrům z let minulých. Ten aktuální tak nabízí pohled do března, týdne 28 roku 2018.

Mezi nejlepšími hráči tohoto období tak figuruje mladičký talent De Light, ve formě hrající Walker, opora obrany Bayernu Alaba, oblíbený záložník Rodríguez nebo velšský klenot Bale. Jejich základní údaje byly ale přizpůsobeny současnosti, především mluvíme o klubové příslušnosti, stejně jako současné hodnocení schopností. Někteří hráči si tak oproti původnímu výběru TOTW mírně polepšili.

Stejný způsob výběru bude napříč léty fungování FUT (od roku 2009) fungovat až do obnovení fotbalových lig (případně konce podpory letošního ročníku hry). Nevrátí se ale kartičky hráčů, kteří mezitím ukončili kariéru, vysloužili si zákaz, nebo v současném ročníku FIFA neexistují (jejich soutěž není přítomna).

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!