Sam Fisher příští týden navštíví Breakpoint

20. březen 2020 07:52 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

O dalším pokračování série Splinter Cell se vedou vášnivé diskuze, Ubisoft nicméně špionážní akci i nadále nechává ležet ladem. Poslední přírůstek se ostatně objevil v roce 2013. Od té doby mohli fanoušci na Sama Fishera jen těžko narazit, možnost měli napříkald v rámci speciální mise Ghost Recon: Wildlands. Nyní se zdá, že si autoři přichystali něco podobného také pro Breakpoint.

Oficiální Twitter účet série Ghost Recon totiž naznačuje, že se Fisher už příští týden opět chystá do akce. K události láká krátký teaser. Nové dobrodružství nese název Deep State, Fisher by se měl podle všeho vydat na záchrannou operaci několika Ghostů.

Deep State vyjde 24. března na všech dostupných platformách. Ve stejný den mohou hráči okusit také avizovaný Immersive Mode, který přinese nové možnosti ohledně konzumace PvE obsahu. Zároveň dojde ke zpřístupnění nové třídy, do boje se chystá Engineer, talentovaný specialista na drony.

Breakpoint zkrátka prochází zásadní změnou. Částečně vychází ze zpětné vazby od samotných hráčů, jejichž připomínky si vývojáři vzali k srdci. Chystáte se dát hře ještě jednu šanci, nebo jste již tuto kapitolu uzavřeli? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875653
Jakub Štěpánek napsal 20. 3. 2020 v 10.58

Lynch: DLC je součástí season passu...

Nahlásit nevhodný obsah

20846931
Lynch napsal 20. 3. 2020 v 10.29

Počkám na update, počkám na tohle dlc. Má být free a nebo je v rámci nějakého passu? A pokud budou dobré dojmy, tak to ve sleve koupím.

Nahlásit nevhodný obsah