Na internet unikly masivní spoilery TLOU2

27. duben 2020 10:48 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (5)

Pokračování populární postapokalyptické akce The Last of Us provází v posledních týdnech problémy. Po nečekaném odkladu bez definitivního data vydání se nyní musí autoři potýkat s velkým únikem cutscén, které odkazují na některé klíčové momenty příběhu druhého dílu. V samotné novince samozřejmě žádný ani náznakem neprozradíme, i přesto ale fanoušky nebo zájemce o hraní hry vybízíme k opatrnosti.

Zdrojem informací byl původně příspěvek na subredditu věnovanému herním leakům, který publikoval linky vedoucí na zmíněné cutscény sdílené skrze server YouTube. Evidentně velmi syrové záběry jsou narušovány řadou diagnostických dat, hráči tedy odhadují, že se jedná o záběry pořízené testery. Jasné nicméně je, že v žádném případě nebyly určené k publikování na veřejnosti. Dovolíme si poznamenat pouze to, že ukazují, jak brutální a dospělou hrou The Last of Us: Part II skutečně bude.

Původní příspěvek včetně linků a dotčená videa pochopitelně rychle moderátoři obou sociálních sítí odstranili. Stejně tak byla vymazána většina přidružených diskuzních vláken a publikovaných obrázků. Zároveň se stále pochybuje o autenticitě materiálu, vzhledem ke kvalitě modelů postav, animací a dabingu je ale jejich regulérnost vysoce pravděpodobná.

Pokud máte i přesto o uniklé informace zájem, stále jsou dostupné například na herním fóru ResetEra. Konkrétní odkaz z pochopitelných důvodů nenabízíme a opět varujeme, že nabízejí potenciálně masivní spoilery vázané k příběhu hry.

The Last of Us: Part II mělo exkluzivně pro PlayStation 4 vyjít na konci května, z logistických důvodů ale bylo odloženo na neurčito. 

Zdroj: Reddit (Spoiler)

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880283
Twice napsal 29. 4. 2020 v 07.00

Ocelotr NN: Kurňa kdyby si to tady po tobě přečetli tak ho najdou ještě dnes!

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 28. 4. 2020 v 12.43

Chce-li si někdo zničit zážitek ze hry ... prosim.
Spíš mě štve, že Naughty Dog se to snad nikdy nestalo (leak), což svědčí o tom, že je to asi jedna parta, no a teď někdo z nich ten leak musel udělat. Takže možná je to teď ve firmě trošku paranoidní, kdy jeden podezřívá druhého, no určitě to neni příjemné. Ale zaměřil bych se na pracovníky nabrané poslední rok/y a jako vždy placené betatestery. Kdo to udělal jednou, udělá to zas.

Nahlásit nevhodný obsah

20879501
Tadeáš Pepř napsal 27. 4. 2020 v 21.58

JabJab21: I přesto mi to osobně tak nějak nepřijde košer :) Jakkoliv snadno dostupné tyto informace jsou.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 27. 4. 2020 v 19.41

Ze by nekdo konecne prisel na to jak znicit PS? Jinak, jaky "pochopitelny" duvod mate proto nedat sem odkaz? Ne ze by me to zajimalo, ale odkaz je rpece jenom text a pokud to neni vylozene v tom odkazu napsany, tak to nikomu nci neprozradi kdyz na nej neklikne. A clovek co ty informace nechce na ten odkaz prece klikat nebude.

Nahlásit nevhodný obsah

14538225
DJBlack napsal 27. 4. 2020 v 19.21

Radši ať se ke mě dostane korona než tyhle informace

Nahlásit nevhodný obsah