Infinity Ward plánují pro CoD další vlny banů

27. červenec 2020 16:01 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

Studio Infinity Ward má pořádně políčeno proti hackerům a cheaterům. Skrze svůj twitterový účet upozornilo hráče, že se blíží další vlny nekompromisního banování a vydalo poměrně obsáhlý popis toho, co takové kroky postihují. Vedle klasických, skutečných cheatů varují i před zásahy, které pozměňují pouze kosmetické prvky hry.

„Cheatování nebude tolerováno. Blíží se další vlny banování. Pokud dostanete ban, jednalo se o neautorizované manipulování s herními daty. Nepodléhejte podezřelým službám nabízejícím cheaty a modifikace, jedná se o podvody. Prosím, nepoužívejte neautorizovaný software třetích stran k modifikování nebo hackování. To zahrnuje nástroje jako jsou hex editory, které vám přidělují předměty, které vám správně nepatří. To bereme jako podvádění a ve hře takové chování nechceme. Jedná se o banovatelný přestupek a riskujete ztrátu svého účtu,” varuje studio před hackováním vybavení.

„Neautorizovaný software třetích stran také obsahuje, mimo jiné, amboty, wallhacky, trainery, hacky statistik, textur, žebříčků, injectory, hex editory a další software, který cílově modifikuje herní data nebo data uložená v paměti. Nevyužívejte je. Může to vést k banu. Vyhněte se tutorialům a službám, které nabízejí způsoby jak upravovat kamufláže. Cokoliv, co vybízí k upravování paměti konzole nebo počítače k získání nového vybavení, předmětů nebo loadoutů nad rámec herní nabídky je považováno za podvod. To vše budeme tvrdě trestat a může vést k banu,“ pokračuje účet.

Série Call of Duty se i díky své popularitě pere s problémy cheatů prakticky od svého vzniku. Autoři se v posledních letech snaží s nepoctivými hráči tvrdě bojovat, byť je to často na úkor nespravedlivě zabanovaných hráčů, kteří žádný podvodný software nepoužívají. Snad nemusíme dodávat, že je používání hacků a cheatů nanejvýš odporné a silně vás od něj odrazujeme, už jenom kvůli hazardu a nebezpečí ztráty účtu. Jakékoliv obhajování podobné činnosti na našem webu tvrdě potrestáme i my.

Zdroj: IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880283
Twice napsal 28. 7. 2020 v 12.50

Ocelotr NN: Aneb jak Hurvínek vidí válku. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 27. 7. 2020 v 18.59

Ocelotr NN: "o hra nedokáže poznat, že něco v jejim kódu je navíc ?"
Do kódu hry žádný hack nezasahuje, změnu souborů je snadné detekovat. Většinou se zasahuje do operační paměti.

"Nepozná aplikaci běžící na pozadí, co zasahuje do hry?"
Pozná, akorát hacky se pořád vyvíjejí, takže hackeři jsou o krok napřed.

"Nebo nepozná AUTOAIM?"
Jak bys to chtěl poznat? Jak systémově rozlišíš cheatera s aimbotem od fakt dobrého hráče?

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 27. 7. 2020 v 16.15

Co takhle udělat hru nehacknutelnou ? Já vim asi bláznivej nápad, ale když už máme všude ALWAYS ONLINE, to hra nedokáže poznat, že něco v jejim kódu je navíc ? Nebo nepozná AUTOAIM ? Nepozná aplikaci běžící na pozadí, co zasahuje do hry ? Nevim, přijde mi, že když máme 40 launcherů na jednu hru, always online a denuva, tak k čemu.

Nahlásit nevhodný obsah