Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

TLOU2 dostane možnost trvalé smrti

11. srpen 2020 12:29 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Přijde vám obtížnost The Last of Us: Part II až dětinsky snadná? Nebo snad chcete hrou projít znovu s podstatně zajímavějším nastavením obtížnosti. Právě pro vás studio Naughty Dog připravilo několik nových možností, které do hry v blízké době přibydou.

Konkrétně se jedná o režim Grounded a možnost permadeath. Grounded v prvním díle vypínal grafická rozhraní, znemožnil využívání vizualizovaného “sluchu” hlavních postav, výrazně omezil množství zásob, které bylo možné najít v prostředí, a zároveň pořádně nakopnul nepřátelské jednotky, které najednou byly skutečně nebezpečné. Lze předpokládat, že se něčeho podobného dočkáme i v případě druhého dílu.

Název druhé zmíněné novinky je pak pravděpodobně dostatečně vypovídající. Permanentní smrt vám nedovolí načítat uložené hry v případě neúspěchu. Prostě vás čeká potupný návrat na úplný začátek příběhu. Přičtěme si k tomu poměrně obsáhlou, dlouhou kampaň a výsledkem je opravdu nervydrásající zážitek, kde smrt bolí s postupem hrou čím dál více.

Oba prvky prozradil únik nových trofejí, proto především v případě Grounded zatím přesnou definici neznáme. Pravděpodobné každopádně je, že půjde obě novinky kombinovat a na nízkou obtížnost už si v ten moment nikdo stěžovat nemůže. 

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 12. 8. 2020 v 11.00

mikewalker.73: Jo, tyhle permadeath módy taky nejsou nic pro mě. Jednou jsem zkoušel v Diablu 3 Hardcore postavu, chcípnul jsem na levelu 68 a to následné nasrání mě přesvědčilo, že nikdy znovu :D

Nahlásit nevhodný obsah

20921970
mikewalker.73 napsal 12. 8. 2020 v 09.28

No, zemřít po 20ti hodinách... a šup na začátek... asi bych rozkousal ovladač. Za mě ale palec nahoru.

Nahlásit nevhodný obsah