Vyšel krátký filmeček ke SW: Squadrons

15. září 2020 13:00 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Společnost Electronic Arts brzy rozšíří své portfolio her s licencí Star Wars. Squadrons přisviští už začátkem října, je tedy na čase pořádně rozjet marketingovou kampaň. EA neváhalo investovat finanční prostředky i do krátkého filmečku.

Na sedmiminutovém kraťasu se podíleli vývojáři z Motive Studios, Lucasfilm a také specialisté na vizuální efekty - Industrial Light & Magic. Snímek s názvem Hunted vypráví krátký příběh, který přímo předchází dění ve Star Wars. Squadrons.

V hlavní roli se objeví pilot imperiálního TIE Fighteru a velitel letky Titan – Varko Grey. Jde zároveň o jednu z hlavních postav singleplayerové kampaně. Grey musí po nečekaném útoku zabojovat o život a setřást pilota X-Wingu.

My už nyní víme, že Star Wars. Squadrons skutečně vyjdou v avizovaném termínu. Kreativní ředitel Ian S. Frazier se totiž koncem minulého týdne pochlubil, že je hra hotová. Vývojáři tedy nyní pracují na dodatečných úpravách, které se do hry dostanou skrze první patch. Hra bude k dispozici 2. října na platformách Xbox One, PS4 a PC.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!