Cyberpunk 2077 sází na kratší příběh

21. září 2020 11:44 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Vzhledem k předchozím hrám z produkce polského studia CD Projekt Red se očekává, že i Cyberpunk 2077 přinese masivní porci obsahu. Krom vedlejších aktivit se počítá i s bohatým příběhem. Nyní však vyšlo najevo, že autoři nehodlají hlavní kampaň zbytečně natahovat.

K záležitosti se v návaznosti na poslední epizodu Night City Wire vyjádřil Patrick K. Mills, který se věnuje designování úkolů. Dle jeho slov bude příběhová kampaň dokonce o něco kratší, než v případě třetího Zaklínače. Důvod je vcelku jednoduchý. Významná část hráčů se totiž s Geraltem nedokázala probojovat k závěrečným titulkům.

„Je nám známo, že příběhová kampaň ve hře Cyberpunk 2077 je o něco kratší, než u třetího Zaklínače. Dostalo se k nám totiž hodně stížností na příliš dlouhý hlavní příběh. Pokud se podíváte na metriky, uvidíte obrovský počet hráčů, kteří se dostali opravdu daleko, ale hru nikdy nedohráli. Chceme, abyste viděli kompletní příběh, takže jsme hlavní linku zkrátili,“ vysvětluje Mills.

Divoký hon dokázal v rámci hlavní kampaně zabavit na 50 až 60 hodin. S Řezníkem z Blavikenu ale bylo možné nechat ve hře klidně přes 100 hodin. Jak to bude s Cyberpunkem, se dozvíme 19. listopadu. Hra vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875624
Fatalonety napsal 21. 9. 2020 v 23.09

Super kvuli hnupum co neumi dohravat hry protoze je nebavi hrat hry tak zase ja budu trpet na kratkej pribeh. Doufam, ze bude aspon znovu hratelny. Witchera 3 mam projeteho tak 5x a cekam na tu vylepsenou verzi a dojedu ho jeste jednou :P

Nahlásit nevhodný obsah