The Last of Us dostane vlastní stolní hru

26. září 2020 13:50 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Vývojáři z Naughty Dog oznamují, že značka The Last of Us nově rozšíří své pole působnosti i do statického světa stolních her. K oznámení table-top adaptace herní předlohy došlo během včerejšího dne, tedy přesně v denním předstihu před dnešním The Last of Us Day.

Oficiální stolní hra z univerza The Last of Us vznikne v kolaboraci s vydavatelem CoolMiniOrNot. Pakliže vám tento název nic neříká, prozradíme, že se jedná o vydavatelskou společnost, která v minulosti obstarala stolní hru ze světa Bloodborne nebo God of War. Co se konkrétní podoby a stylu hry týče, zde studio prozatím neprozradilo žádné detaily. Jediné, co v současné době s víme, je informace, že se na hře aktivně pracuje už v tuto chvíli.

Mezi další zajímavé novinky, které studio v rámci předvoje The Last of Us Day představilo, patřilo dále i separátní vydání soundtracku TLoU Part 2 na dvojici vinylových desek, dvě limitované edice plakátů, sošky Ellie a Joela a v neposlední řadě i nový PlayStation Theme, který lze bezplatně stáhnout již nyní.

Závěrem zprávy též zmiňme, že výše jmenovaný soundtrack, respektive souhrn informací o jeho obsahu a počtu skladeb, bude rovněž i předmětem dnešního streamu od 18:00. Již nyní však víme, že obsah obou desek bude minimálně sestávat z děl od umělců, jako je Gustavo Santaolalla nebo Mac Quayle.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!