Sackboy se předvádí v novém traileru

30. září 2020 14:00 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

S konzolí PlayStation 5 v listopadu přihopsá také Sackboy, notoricky známá postavička série LittleBigPlanet, tentokrát ale ve vlastní hře s podtitulem A Big Adventure. Ned Waterhouse ze studia Sumo Digital nabídl pár zajímavých detailů.

Vývojáři si stanovili jasný cíl – vytvořit skvělou 3D kooperativní adventuru. Dali si záležet, aby každá úroveň působila unikátním dojmem, aby hráče neustále překvapovala. Prostředí by tedy mělo být velmi variabilní. Pro autory bylo také důležité, aby hra od prvního dne běžela v 60 FPS, což je pro tento žánr klíčové.

Sackboy má nyní daleko více možností ohledně pohybu, od vývojářů obdržel také nové schopnosti. Hra sice nabízí plnohodnotný singleplayerový zážitek, mnohem více zábavy si hráči užijí v kooperaci, ať už spolu budou sedět na jednom gauči, nebo se spojí přes internet. Vytvořeny byly i speciální úrovně, které schopnost spolupracovat řádně prověří. Našel se ale také prostor pro několik kompetitivních režimů.

K tomu jsou připraveny další maličkosti, jako například 60 originálních kostýmů, do nichž je možné Sackboye navléknout. Autoři vyzdvihují také líbivý soundtrack, který podtrhuje roztomilý vizuál. Sackboy: A Big Adventure vyjde 12. listopadu na PS5, dočkají se ale i majitelé PS4.

Zdroj: PlayStation Blog

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!