Story trailer ukazuje hravost Sackboye

10. říjen 2020 12:55 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Připravovaná PlayStation exkluzivita se Sackboyem v hlavní roli připomíná, že by se na ní v porovnání s většími bratříčky z dílen Sony nemělo zapomínat. Jak totiž jasně ukazuje nový trailer, co studiu Sumo Digital schází na rozpočtu či realistické grafice, to obratně dohání na srdci a dětské hravosti.

Pletená postavička známá ze série Little Big Planet se v rámci své pouti za zmařením plánů na zničení svého domova Craftworldu bude muset vypořádat s řadou sofistikovaných hádanek, stejně jako věrnými posluhovači zlotřilého padoucha Vexe. Koneckonců, cílem našeho malého protagonisty není přeci nic menšího než vstoupit do služeb Řádu pletených rytířů. Velké cíle jsou tedy pochopitelně nutností.

Plošinovka Sackboy: A Big Adventure vyjde pro systémy PlayStation 4 i PlayStation 5 už 12. listopadu. Své majitele hra mimo líbezného vizuálu a příjemné hratelnosti odmění i plnohodnotným příběhovým obsahem a možností kooperace až 4 hráčů současně.

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 11. 10. 2020 v 17.01

Jako launch hra pro dětské publikum mi to přijde lepší než svého času uvedený Knack. Uvidí se, kolik nápadů se autorům podařilo do hry dostat. Aby se nakonec nestalo, že zdarma přibalený Astro's Playroom bude zábavnější i přes svoji kratší délku.

Nahlásit nevhodný obsah