Krást auta v Night City se musíte naučit

20. říjen 2020 11:33 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (4)

Cyberpunk 2077 je sice v první řadě RPG, i tak se ale nevyhne srovnání s žánrem městských akcí. Vývojáři ze studia CD Projekt Red si ostatně dávají hodně záležet, aby navodili dojem, že si hráči od první chvíle mohou dělat, co chtějí. Je však třeba počítat s tím, že při objevování města narazíte na jistá omezení.

Informace navazují na poslední epizodu Night City Wire. Level designér Miles Tost následně nabídl pár dalších detailů k využívání automobilů. Třeba možnost dostat se do cizího vozu nebude dostupná hned od začátku. Pokud budete chtít posunovadlo ukrást, musíte nejprve investovat body do jistých dovedností. V případě, kdy v autě sedí postava, kterou se budete snažit vyhodit ven, musíte posílit fyzickou sílu. Pokud půjde o zamčené auto, je zase nutné se zdokonalit v technickém směru, aby se podařilo prolomit zámek.

Tak jako tak si ukradená vozidla nemůžete ponechat. Tost nicméně dodává, že budete mít možnost získat automobily jinou cestou. Jakékoliv vozidlo, které vlastníte, si pak můžete přivolat skrze menu. Designér závěrem odpověděl ještě na jednu důležitou otázku. Ve hře nelze řídit létající automobily. Tost dodává, že by se zpracování této možnosti časem stalo noční můrou, proto se raději věnovali pouze jízdě po zemi.

Cyberpunk 2077 vyjde už 19. 11. CD Projekt Red tedy začíná přitápět pod kotlem, s čímž samozřejmě pomáhá Keanu Reeves. V poslední reklamě se ptá, co vás táhne do Night City. Hned vzápětí slibuje, že nakonec celé město zapálí. Od Johnyho Silverhanda bychom koneckonců nic menšího nečekali.

Zdroj: Twisted Voxel

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20882063
Jack Danger napsal 21. 10. 2020 v 16.05

GudMen: nevim kolikrat si nejakyho ridice vyhodil z auta, ale urcite ses to nejak naucit musel a poprvi si to nemel tak snadny. podle me to dava smysl. vylepsit chuzi, abych mohl vylest schody by davalo smysl kdybych hral za dite.

Nahlásit nevhodný obsah

20808184
GudMen napsal 21. 10. 2020 v 10.30

Že si budu muset do něčeho přihodit bodík, abych mohl řidiče vyhodit z auta, je vtip roku. Co tam máte dál? Bodík, abych vyšel schody?

Jestli mám z něčeho největší obavu, tak jak se jim podaří našroubovat tyhle zastaralý RPG mechaniky na akční žánr.

Nahlásit nevhodný obsah

20878831
michalnezval napsal 20. 10. 2020 v 12.26

spoock: Jo,to máš pravdu,kdyz sem zažil jízdu v autech ve WD,byl sem taky nasranej jako prase...když běžela reklamní kampaň na WD,jízdní styl prezentovali jako skvělej,tak sem doufal,že by se aspoň trošku mohl KONEČNĚ nějakej jízdní styl přiblížit legendárnímu Driverovi 1,ale byla to opravdu trapná hrůůůůůza

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 20. 10. 2020 v 11.44

Jsem rád, že ty auta nakonec víc potunili, pamatuju se na první ukázku ze hry a tam ty auta neměly snad žádný jízdní model, který by stál za to, stačí si vzpomenout na jízdní model ve Watch Dogs a jímá mě hrůza.

Nahlásit nevhodný obsah