Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Fortnite nabídne nové fotbalové skiny

19. leden 2021 16:24 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Do populárního battle royale Fortnite přibyde celá řada nových skinů inspirovaných fotbalovými kluby z celého světa. Hrdinové na bojišti obléknou dresy Manchesteru City, AC Milán, Juventusu, AS Řím nebo West Hamu, a to již 23. ledna.

K dispozici bude několik kombinací oblečení, každá bude mít k dispozici všech 23 variant klubových barev. K dispozici budou klasické zápasové sety, tréninkové oblečení s mikinami a podobně. 

V nabídce najdete barvy Manchester City, AC Milán, Inter Milán, AS Řím, Atlanta United, Seattle Sounders, Los Angeles FC, Santos FC, West Ham United, Wolverhampton Wanderers, Sevilla, Sporting CP, Borussia Monchengladbach, FC Shalke 04, VFL Wolfsburg, Rangers, Celtic, Cerezo Ósaka, Melbourne City FC, Sydney FC, Western Sydney Wanderers a EC Bahia. Jde tedy o mix klubů z Premier League, La Ligy, Serie A, MLS a dalších soutěží. 

Vedle toho se do hry podívá i legendární Pelé, alespoň v podobě emoce s ikonickou oslavou. Brazilská fotbalová ikona zároveň propůjčila jméno Pelé Cupu, zatím nijak nespecifikovanému eventu, který do hry přinese fotbalem inspirovanou zábavu. 

Zdroj: Engadget

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!